KUCUK ADAM

Lilypie Fourth Birthday tickers

15 Mart 2011 Salı

KİM TUTAR BENİ MARKETTE?
Artık bende markete kendi listemle gidicem. Nasıl olsa bana uygun arabayı da buldum. Bundan böyle markette herkes kendi başına ona göre anne. Canım ne istiyorsa kendim seçebilirim? Sadece boyumun ulaşamadığı raflar için bana yardım edersin tamam mı?
Ne eğlenceli bir işmiş bu alışveriş? Dilediğin gibi dolaşıp ne görürsen arabaya koyuyorsun. Anlamadığım tek birşey var. Marketten çıkabilmek için herkes tek sıra olup aldıklarını gösteriyor. Bunun ne anlama geldiğini bilen var mı?


BAHAR GELDİ BEKLEYİN BENİ PARKLARArtık bahar geldiğine göre kimse beni evde tutamaz. Etrafta ne kadar park varsa hepsine gidicem. Bütün kaydıraklardan kayıp salıncaklarda sallanıcam.

Yaşasınnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!

11 Mart 2011 Cuma

ÖNCE SUYA SONRA BOYAYAResim yapmanın zaten her türlüsüne bayılıyordum. Kuru boya , parmak boyası derken şimdi de sulu boyayı keşfettim . Zaten içinde su olan herşeye bayılıyorum ben. Bunu nasıl sevmem.
Annemin okul yıllarından kalma çizim çantasının içinden çıktı bu boyalar. Sanki yıllardır sessizce beni beklemişler. Onları bulduğumda çoooook sevindiler tabii bende onları bulduğuma. Artık sık sık buluşuyoruz.
10 Mart 2011 Perşembe

MİNİK BALIK KÜÇÜK ADAM OLDUDün benim doğum günümdü. 2 yaşımıda bitirdim ve artık küçük bir balık değil küçük bir adamım. Benimle olan , seven , düşünen herkese çooooooooooooooook teşekkür ediyorum. Hayatımda sizler olunca herşey daha da güzel.


4 Mart 2011 Cuma

KÜÇÜK İNSAN


Merhaba;
İnternet ucu bucağı olmayan bir deniz gibi bunu bende öğrendim. Bu alemde iyisiyle kötüsüyle o kadar çok bilgi var ki. Özellikle de biz çocuklar için. Annelerimize yardımcı olan , birbirleriyle herşeyi paylaşmalarını sağlayan onlarca kaynak.
Bugün bende onlardan biriyle tanıştıracağım sizi. Adı www.kucukinsan.com . Sanal almedeki birçok siteden farkı olduğu için sizinle paylaşmak istedim.
Örneğin çoğu sitede olduğu gibi anne- bebek üzerine kurulu bir site değil . Babalar da unutulmamış ve onlara özel bir bölüm var. Bebeğinizin özel anlarını kaydebileceğiniz bir ajandanız. Uzmanların merak ettiğiniz konular hakkında yazdığı yazılar. Forum ve blog bölümü. Aslında daha bir sürü bölüm var hepsini burda anlatmam çok zor.
En iyisi bir de kendiniz girip görün. http://www.kucukinsan.com
Siteyi dolaşırken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.