KUCUK ADAM

Lilypie Fourth Birthday tickers

15 Kasım 2010 Pazartesi

Tanıştırayım MAMUN
Yaklaşık 2 hafta önce aldı annem bu maymunu bana. O günden beri oyun oynarken, uyurken, dışarı gezmeye giderken hatta evin içinde dolaşırken hep kucağımda. Tam kucağıma göre hafif yumuşacık bayılıyorum ben maymunumaHatta dışarı çıkmak için acele edip evde unutursam geri dönüp alıyorum. Bundan sonra kankayız yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez maymunumla , ben nereye o oraya. Şimdilik tek sıkıntım ona bir isim bulamamış olmam. Evde herkes mamun diye çağırıyor onu benimde hoşuma gidiyor. Bu isim yakıştı galiba ona belki de değiştirmem.

6 Kasım 2010 Cumartesi

Her Türlü Resim YaparımResim yapmayı ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuz sanırım. Bu yüzden ananemin evinin her yeri boya kalemi ve resim defteri doldu. Henüz yaptıklarım çok anlaşılmıyor ama tüm ustalar geç keşfedilir zaten.
Ananemin evine çok yakın bir alışveriş merkezi var. Oradaki oyuncak salonunda bu harika makinayı keşfettim.İster boyama yapıyorsun ister resim.
Dedeme söylesem bana da bundan bir tane alır mı acaba?

Evlere Temizliğe GidilirHerkese merhaba;
Hastalığım nedeniyle bu aralar pek gezemiyorum . Durum böyle olunca yayınlayacak birşey de olmuyor. Annemle fotoğraf arşivimizi taradık ve çok ta eski olmayan ama yayınlamadığımız birkaç fotoğrafımı bulduk. Ben iyileşene kadar bunlarla idare edin.
Yukarıda hamarat Asrını görüyorsunuz. Benim olduğum yerde kimse elektrikk süpürgesini kullanamaz bu görev bana ait. Çok güzel temizlik yaparım. Babama mı çekmişim ne ?

3 Kasım 2010 Çarşamba

UYKULARIN EN HUZURLUSUSize maymunumdan bahsetmedim hiç değil mi? Yumuşacık tam kucağıma göre çok sevimli bir oyuncak. Benim bu aralar favorim . Onunla gezmek güzel , oynamak güzel . Hatta onunla uyumak bile çok güzel. Öyleki uyanmak istemiyorum. Zaten halimden de anlaşılıyordur ne kadar huzurlu olduğum. Mamun seni çok seviyorum

1 Kasım 2010 Pazartesi

ÇOK HASTAYIM

Çok hastayım. Bademciklerim iltihap olduğu için ateşim var burnum akıyor ve öksürüyorum. Parka oynamaya gidemiyorum dışarı dolaşmaya çıkamıyorum. Zaten bunları yapmaya halimde yok . O yüzden burayı biraz boşlamış gibi görünebilirim ama iyileşir iyileşmez olup bitenlerden sizi haberdar etmeye devam edicem.